مجموعه حقوقي مستقر در ايران بوده كه با استفاده از تجربيات علمي و عملي قضات، اساتيد و وكلاي متخصص تهران به شما در ارائه دانش حقوقي، مشاوره حقوقي و حل و فصل دعاوي حقوقي، كيفري و خانواده كمك خواهد نمود.خانه » خدمات حقوقی » راهنمای استفاده ازسامانه ثنا

راهنمای استفاده ازسامانه ثنا

راهنمای استفاده ازسامانه ثنا

ابلاغیه های قضایی همیشه از مهم ترین قسمت های دادرسی در قوه قضاییه بوده است. قبلا، ارسال دستی و کتبی اوراق قضایی مشکلات زیادی برای مردم پیش می آورد اما اکنون با الکترونیکی شدن ابلاغ های قضایی و ایجاد سامانه ثنا ، معضلات مربوط به حفظ حریم خصوصی افراد و … رفع شده است. در این صفحه نحوه مشاهده ابلاغیه و اوراق قضایی در سامانه ثنا شرح داده شده است.

در این سامانه اوراق قضایی از جمله ابلاغیه ها و نتایج آرا به صورت الکترونیکی در پنل شخصی افراد و وکلا قرار می گیرد و باعث می شود تنها خود شخص از نتیجه آرای دعاوی خود مطلع گردد.

برای درخواست وکیل در تهران با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰ تماس حاصل نمایید

 

در ابتدا  باید اطلاعات شما در سامانه ثنا ثبت گردد و در نهایت برای دریافت رمز عبور خود به یکی از دفاتر قضایی شهر خود مراجعه نمایید.

حال نوبت به آن رسیده است که ابلاغیه های خود را مشاهده کنید. اگر برای شما پیامکی از قوه قضاییه آمد به سامانه ثنا به آدرس زیر مراجعه نمایید:

✅ابتدا از طریق سایت

http://eblagh.adliran.ir و کلیک بر روی “اطلاع رسانی با رمز پرونده” یا “اطلاع رسانی برای اشخاص” ، با کد ملی و رمز سامانه ثنا وارد شوید و سپس با وارد کردن شماره پرونده و رمز شخصی مربوط به آن پرونده، از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع شوید.🗞

تصویر زیر را مشاهده بفرمائید :

 

بعد از این مرحله باید رمز موقت را که به شماره همراه تان می آید وارد نمائید .این رمز قبل یک بار مصرف و بیست و چهار ساعته بود ولی اکنون به صورت یک ماهه می باشد و در صورت تمایل می توانیدآن را تغییر دهید .

 

بعد از این مرحله وارد صفحه مشاهده ابلاغات خود شده و می توانید ابلاغ جدید را مشاهده نموده و آنرا ذخیره نمائید و پرینت بگیرید .مانند تصویر زیر :

لازم به ذکر است قوه قضائیه به تازگی اقدام به تهیه نسخه اندروید مخصوص گوشی های اندروید فراهم نموده است . و در شروع صفحه این نرم افزار ابلاغ به صورت چشمک زن عمل می کند و می توان بر روی  آن کلیک کرد  و آنرادانلود نمود.

به تصویر زیر دقت فرمائید جایگاه آن علامت زده شده است .

بعد از دانلود این صفحه باز میشود .که پس از وارد کردن عددتصویر می توان دانلود نرم افزار را وارد کرد مانند تصویر زیر :

 

برای درخواست وکیل در تهران با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰ تماس حاصل نمایید

لازم به ذکر است که بعد از ورود به نرم افزار اندروید مانند نسخه دسکتاب آن شماره ملی و عدد رمز شخصی وارد و سپس رمز موقت و همان صفحه ابلاغات باز می شود و البته هر بار نیاز به وارد کردن کد ملی نمی باشد.

🔶🔸با توجه به کندی و قطعی سایت در صورتی که پس از ورود با رمز ۱۰ رقمی، از صفحه ای که رمز موقت وارد می شود، به صفحه بعد هدایت نشدید، کد امنیتی را عوض کنید و یکبار دیگر کد امنیتی جدید را وارد کنید و سپس بر روی ورود کلیک کنید تا وارد سامانه شوید.(در صورتی که باز هم موفق به ورود نشدید، این کار را چند بار انجام دهید تا واردشوید).

ضمنا چون ابلاغیه ها به صورت pdfمی باشد باید نرم افزار pdfرا داشته باشید .

گروه وکلای معراج آماده ارائه خدمات مشاوره ای و تخصصی توسط وکلای پایه یک خود در زمینه حقوقی و کیفری ، به شما عزیزان می باشد تا آرامش را به قلب های شما بازگرداند .

برای درخواست وکیل در تهران با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰ تماس حاصل نمایید.

 

وکالت و مشاوره حقوقی و کیفری در تهران ومشهد

تماس: ۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰

لطفا قبل از مراجعه تماس بگیرید

درباره مصطفی راحمی

bigtheme
x

شاید بپسندید

رفع توقیف اموال

برای رفع توقیف ، باید طرح دعوا صورت بگیرد . افرادی که به موجب قراردادی ...