مجموعه حقوقي مستقر در ايران بوده كه با استفاده از تجربيات علمي و عملي قضات، اساتيد و وكلاي متخصص تهران به شما در ارائه دانش حقوقي، مشاوره حقوقي و حل و فصل دعاوي حقوقي، كيفري و خانواده كمك خواهد نمود.خانه » اسلایدر » وکیل سایبری

وکیل سایبری

وکالت و مشاوره سایبری درتهران

تماس:۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰

آدرس: تهران میدان دوم صادقیه- برج گلدیس -طبقه ششم -واحد ۶۰۹
لطفا قبل از مراجعه تماس بگیرید

وکیل ومشاوره حقوقی جرائم سایبری در تهران

وکیل مشاوره حقوقی

وکیل آشنا به پرونده های جرائم سایبری ۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰

با توجه به تعریف و گستره ی فضای سایبرو با در نظر گرفتن اصل قانونی بودن جرم می توان چنین تعریفی را از جرم سایبری ارائه داد :
«هر فعل یا ترک فعلی که در فضای سایبر (مجازی )اتفاق افتاده و قانون آن جرم شناخته و برای آن مجازات مشخص کرده باشد ».
با این تعریف ،جرائم علیه سخت افزار کامپیوتر نظیر سرقت یا تخریب مانیتور از شمول جرائم سایبری خارج می گردد .

ویژگی های جرم سایبری :
با بررسی ویژگی های این جرائم مشخص می شود که در بعضی ویژگی ها با برخی جرائم سنتی مشترک هستند . در حالی که برخی ویژگی ها ،خاص جرائم سایبری اند بنابراین ویژگی های این جرائم در دو مبحث بیان می شوند .

 • وکیل, برای ,تهران ,مشاوره حقوقی, جهت, جرایم سایبری ,جرایم اینترنتی ,جرایم رایانه ای ,سرقت, کلاهبرداری ,تحصیل در مال, تلفن
  ویژگی های مشترک با برخی جرائم دیگر
  از ویژگی های مشترک این جرائم بالا بودن درجه خطرناکی و همچنین میزان بالای خسارت ناشی از آن ها و بدون مرز بودن آن ها می باشد که در چنین صفاتی با جرائمی از قبیل تروریسم ،قاچاق مواد مخدر مشترک می باشد .الف : بالا بودن خطر .
  ب : فراملی بودن (: (Transnational
  وجود مجرم در کشور وقربانی در کشوری دیگر موجب ایجاد چالش در رعایت مقررات آیین دادرسی و حقوق جزای ماهوی شده است .
  ویژگی منحصر به فرد جرائم سایبری
  الف : وقوع آن در فضای مجازی :

  در تعریف جرم سایبری گفته شد جرم سایبری عملی است که در فضای سایبر واقع شده و قانون برای آن مجازات تعیین کرده باشد .بنابراین تنها خصوصیتی که چنین جرمی را با سایر جرائم متفاوت می سازد مکان وقوع آن است که در عالم مجازی است . از آنجا که معمولا چنین جرائمی نیازمند دانش و مهارت تکنولوژی اطلاعات است ،مرتکبین چنین جرائمی از متخصصین دانش فناوری اطلاعات هستند به گونه ای که پیشرفت نرم افزار ها خود شاید متاثر از ازدیاد چنین جرائمی باشد .
  ب :مشکل بودن کشف و اثبات
  جرائم سایبری به خاطر اینکه اثر خارجی و مادی مشخص از خود برجای نمی گذارند و صحنه یوقوع آن هم مادی و فیزیکی نیست و بازیابی آن هم غیر ممکن است ،کشف آنها خیلی سخت و گاهی غیر ممکن می نماید و غالبا کشف آن ها به صورت اتفاقی انجام می گیرد (۱)
  البته پیشرفت سریع تکنولوژی ،عامل اساسی چنین صفتی برای جرائم سایبری گردیده است . مثلا در شبکه ی اینتر نت دفاتر و شرکت های بزرگی راه اندازی شده و یک خوراک خیلی مناسبی را برای مجرمین حرفه ای در ارتکاب جرائم سرقت اینترنتی معلومات فراهم نموده است به گونه ای که باعث کسب سود هنگفت در زمان خیلی کوتاه گردیده است . امری که بر مشکل اثبات چنین جرائمی می افزاید این است که مجرمین حرفه ای در جرائم سنگین اطلاعاتی خود سیستم های مربوط به موسسات دور از خود را مورد هدف قرار می دهند و همچنین به خاطر تخصص خود از همان ابتدا راه های کشف جرم خود را می بندند و با برنامه ریزی های دقیق خود مانع کشف جرم می شوند (۲)
  ج : بالا بودن رقم سیاه
  با توجه به اینکه جرم سایبری در یک فضای غیر واقعی و مجازی محقق می شود و به خاطر ویژگی های منحصر به فرد فضای سایبر و به تبع آن مشکل کشف و اثبات جرائم مذکور از یک طرف و فاصله ی زیاد میان مجرم وقربانی و بحران قواعد سنتی در تعقیب این جرائم و کاستی های قوانین مربوط به این جرائم از طرف دیگر ،حصول آمار دقیق این جرائم را با مشکل مواجه کرده است . علاوه بر این ،عدم گزارش جرائم از سوی قربانی ،که قالبا شرکت های بزرگ اقتصادی سیاسی می باشند ،به خاطر حفظ حیثیت شرکت و جلوگیری ترک شرکت از سوی سهامداران و حفظ اعتماد مردم مزید بر علت است .۱- عبابنه ،المرجع السابق ،ص۳۷٫
  ۲- الشهری ،المرجع السابق ،ص۹٫
 • وکیل,برای ,تهران ,مشاوره حقوقی ,جهت,جرایم سایبری ,جرایم اینترنتی ,جرایم رایانه ای ,سرقت, کلاهبرداری ,تحصیل در مال, تلفن
  وکیل مشاوره حقوقیطبقه بندی جرایم سایبری
  جرائم کلاسیک با توصیف سایبری

  در این دسته ،جرائمی جای می گیرند که عنوان آن ها از عناوین جرائم سنتی است ولی به لحاظ وقوع ان ها در فضای سایبر ویژگی سایبری به خود گرفته اند به گونه ای که مستلزم قواعد جداگانه و ویژه می باشند . مثل جعل یا کلاهبرداری سایبری .
  جرائم صرف سایبری (سایبری محض )
  این دسته از جرائم صرفا بعد فنی دارند اگر چه بعضی از آن ها قبلا در جرائم کلاسیک قابل ملاحظه هستند .
  این جرائم صرفا در عالم سایبر به وقوع می پیوندند و امکان ارتکاب آن ها در دنیای فیزیکی قابل تصور نیست . این جرائم را جرائم رایانه ای محض نامیده اند به خاطر اینکه خاص دنیای سایبر هستند اما آثار آن ها در دنیای واقعی ظاهر می شوند .(۱)از قبیل نشر ویروس و تخریب داده ها .
  جرائم مخابراتی
  این جرائم قبلا جداگانه بحث می شدند ،زیرا میتنی بر ماهواره و نیز بخشی از جرائم در فضای سایبر هستند . این جرائم عبارتند از :جرائم مخابراتی ،جرایم مرتبط با ماهواره ،جرائم موبایل و جرائم شنود .
  سایبر جرایم سایبری
  این دسته ناظر بر اعمالی از امور مدنی ،تجاری یا حقوق عمومی در فضای سایبر است که ضمانت اجرای کیفری به خود گرفته است . از قبیل جرائم مالکیت فکری و جرائم تجارت الکترونیک (۲)۱- مصطفوی ،همان ،ص۲۱٫
  ۲- دزیانی ،پیشین ،ص۶۸٫
  منبع مطالب :
  البوعلی ،امیر ،صلاحیت محاکم در جرایم سایبری ،تهران ،جنگل جاودانه ،۱۳۹۱٫
  یکی از زیرساخت‌های ضروری موردنیاز در کنار توسعه فضای مجازی در کشور پیگیری رویه‌های فنی و نیز قوانین حقوقی لازم جهت پیگرد این جرم‌هامی باشد .جرائمی که پیش از گسترش اینترنت نیز وجود داشته‌اند، اما نوع جدیدی از زندگی در فضای مجازی را آغاز نموده‌اند. این جرائم با همان شرایط قانونی و از طرق مرسوم ارتکاب می‌یابند و رایانه یکی از ابزارهای ارتکاب آن‌هاست. لذا قانون‌گذار، ارتکاب به‌وسیله رایانه را به‌عنوان جزئی از اجزاء عنصر مادی آنها یا عامل تشدید و تخفیف مجازات آنها ذکر ننموده است. از قبیل کلاه‌برداری، سرقت و…جرائمی هستند که غالباً به دنبال استقرار اینترنت ظاهر شده‌اند و از آن جدایی‌ناپذیرند. مانند هک کردن، حملات ویروسی جرایم سایبری، نوعی از جرایم اینترنتی می‌باشند که شامل جرم‌هایی هستند که در محیط سایبر بوجود می‌آیند، که در این مقاله ما به تعریف محیط سایبر که یک محیط مجازی می‌باشدوبه ویژگی محیط سایبر، بطوریکه کاربران می‌توانند به هرگونه خدمات اطلاعاتی الکترونیکی در سراسر دنیا دستیابی پیدا کنندوچگونگی ایجادجرایم که در فضای سایبر کپی عین اصل می‌باشدوانواع مجرمین محیط سایبرشامل هکرها، کرکرها، فریک‌های تلفن وانواع جرم‌های ممکن بانام سایبرکرایم ودرموردجرم آینده با نام تروریسم سایبر که مانند تروریست‌های معمولی دارای انگیزه‌های سیاسی برای ارتکاب جرایم هستندو همچنین بحران سازهای سایبر شامل ویروسها، عنکبوتهای موتورهای جستجووپالسهای الکترومغناطیسی، کرمهاوبمب‌های منطقی ودرمورد پلیس سایبر که مطابق با خاص بودن جرم‌های سایبر، نیاز به آموزش‌های خاص دارندو در آخر در مورد روشهای امنیت شبکه وداده‌ها می‌پردازیم.
 • وکیل مشاوره حقوقی
  راحل تنظیم شکایت: با در دست داشتن شکواییه به دادسرای ناحیه ی ۳۱ تهران مراجعه کنید. پس از ورود به دادسرا به اتاق “عریضه نویسی” مراجعه کنید. در این جا پس از دریافت یک سری اطلاعات باید برای تهیه ی تمبر اقدام کنید.
 • وکیل, برای ,تهران ,مشاوره حقوقی, جهت, جرایم سایبری ,جرایم اینترنتی ,جرایم رایانه ای ,سرقت, کلاهبرداری ,تحصیل در مال, تلفن در هنگام تهیه ی شکایتنامه و بعد از آن به نکات زیر توجه نمایید:از شکایت کردن نترسید: احتمالا شما هم شنیدید که برای پیگیری یک پرونده ی قضایی باید “دوندگی” زیادی کرد. اما در پرونده های مربوط به این قسم جرائم اگر مدارک کافی در پرونده موجود باشد دیگر نیازی به مراجعات مکرر شما نیست. اما حداقل یکبار و حداکثر سه بار از شما میخواهند تا به دادسرا مراجعه کنید.مدرک جمع کنید: تا میتوانید مدرک جرم جمع نماید. خوب حرف بزنید: پرونده های مربوط به کلاه برداری های ایترنتی و جرایم رایانه ای همیشه دارای شبهه های زیادی هستند. به خاطر همین دادیار و داستان مدام از شما سوال میکنند. در این جا شما باید تا میتوانید موضوع را روشن کنید و اجازه ندهید که فرد مخاطبتان دچار شک و تردید شود.به مدارکتان استناد کنید: در خلال صحبتها و اظهاراتتان حتما به مدارک موجود در پرونده استناد کنید. این کار به اظهاراتتان اعتبار خاصی میبخشد.با حوصله بنویسید: در زمان رسیدگی به پرونده سوالاتی از شما پرسیده میشود. این سوالات ناشی از شک و شبهه های موجود در شکایتنامه است. مدارکتان را به فارسی هم ترجمه کنید: افرادی که در این دادسرا به پرونده ها رسیدگی میکنند غالبا تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی دارند اما اگر مدارک شما همگی به زبان انگلیسی میباشد سعی کنید تمامی آنها را در برگه ای جداگانه ترجمه کنید. این کار به تسریع روند رسیدگی پرونده کمک میکند.از دادن اطلاعات شخصی نهراسید:
  مزاحمت‌، توهین، سرقت، تروریسم، جاسوسی، هک، قتل، روسپیگری، استفاده رایگان غیر مجاز، نقض کپی رایت، و نفوذ مهم ترین انواع جرایم در فضای مجازی است.در سراسر جهان میلیاردها دستگاه انواع رایانه فعالیت می‌نمایند و تعداد قابل‌توجهی از آنها با تارگاه جهانی وب در ارتباط هستند. این موضوع از یک‌سو جنبه‌های تأثیرگذار اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی دارد و از سوی دگربستر ورود تبهکاران دیجیتالی را هموار می‌کند.

  وکیل, برای ,تهران ,مشاوره حقوقی, جهت, جرایم سایبری ,جرایم اینترنتی ,جرایم رایانه ای ,سرقت, کلاهبرداری ,تحصیل در مال, تلفن

 

 • رئیس پلیس فتا خبر داد

  کشف ۸۶ درصدی جرایم سایبری در کشور / وقوع ۵۰ درصد جرایم سایبر در حوزه پیام رسان ها

  رئیس پلیس فتا از کشف ۸۶ درصدی جرایم سایبری طی ۹ ماهه سال جاری در کشور خبر داد و گفت : ۵۰ درصد جرایم سایبر در حوزه پیام رسان هاست.

  … : خوشبختانه استان قم رشد جرایم سایبری کمتری در مقایسه با سایر استان های کشور داشته است.

  وی ضمن اشاره به اینکه کشف جرایم…به گزارش ایسنا، سردار  سید کمال هادیانفر رئیس پلیس سایبری کشور در حاشیه بازدید از پلیس فتا استان قم ، از این پلیس…

  وکیل مشاوره حقوقی

  رییس پلیس فتای کرمانشاه:

  بیشترین قربانیان جرایم سایبری زنان هستند

  رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال رشد ۱۶ درصدی جرایم اینترنتی را در استان داشته ایم، گفت: بیشترین جرایم فضای سایبری در خصوص مزاحمت های اینترنتی بوده‌ است.

  … کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست امسال ۲۴ درصد مجموع جرائم سایبری رخ داده در استان مربوط به مزاحمت های اینترنتی… بوده است.

  کریمی ادامه داد: همچنین ۲۲ درصد از مجموع جرائم سایبری استان به  برداشت غیر مجاز از حسابهای شهروندان، ۱۲ درصد…

  پلیس با تمام توان و ظرفیت جرایم سایبری را رصد و پیگیری می کند

  فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اهمیت راه اندازی شبکه مجازی ملی گفت: پلیس با تمام توان و ظرفیت جرایم سایبری را رصد و پیگیری می کند

  …به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در دومین نشست پی جویی موثر و کارآمد جرایم سایبری با تبریک حلول ماه ربیع الاول… قضا و نیروی انتظامی وجود دارد و این هماهنگی در بخش رسیدگی به جرایم سایبری است

  عجمی افزود: با توجه به اینکه در برخی از سایت‌های خرید اینترنتی نیز امکان کلاهبرداری

  وکیل, برای ,تهران ,مشاوره حقوقی, جهت, جرایم سایبری ,جرایم اینترنتی ,جرایم رایانه ای ,سرقت, کلاهبرداری ,تحصیل در مال, تلفن

  پژوهشگر وزارت ارتباطات، قربانی کلاهبرداری رایانه‌ای!

  مردی تحصیلکرده که در جریان کلاهبرداری از راه دور در دام شیاد تلفنی افتاده بود با مراجعه به دادسرای سعادت آباد ماجرای این کلاهبرداری را برای بازپرس شرح داد.

  تخریب و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتیX جاسوسی رایانه ایX جرائم علیه صحت و تمامیت داده ها و سیستمهای رایانه ای و مخابراتیX جرائم علیه محرمانگی داده ها و سیستمهای رایانه ای و مخابراتیX جرایم علیه عفت و اخلاق عمومیX جعل رایانه ایX دسترسی غیرمجازX سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانهX شنود غیرمجازX شنود محتوای ارتباطات رایانه ایX کیل تخریب و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی تهرانX مشاوره حقوقی تخریب و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتیX مشاوره حقوقی جاسوسی رایانه ایX مشاوره حقوقی جرائم علیه صحت و تمامیت داده ها و سیستمهای رایانه ای و مخابراتیX مشاوره حقوقی جرائم علیه محرمانگی داده ها و سیستمهای رایانه ای و مخابراتیX مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در تهرانX مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای تهرانX مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در تهرانX مشاوره حقوقی جرایم راینه ایX مشاوره حقوقی جرایم سایبریX مشاوره حقوقی جرایم سایبری در تهرانX مشاوره حقوقی جرایم علیه عفت و اخلاق عمومیX مشاوره حقوقی جعل رایانه ایX مشاوره حقوقی دسترسی غیرمجازX مشاوره حقوقی سایبریX مشاوره حقوقی سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانهX مشاوره حقوقی شنود غیرمجازX مشاوره حقوقی شنود محتوای ارتباطات رایانه ایX مشاوره حقوقی کلاهبرداری اینترنتیX مشاوره حقوقی کلاهبرداری اینترنتی تهرانX مشاوره حقوقی کلاهبرداری اینترنتی در تهرانX مشاوره حقوقی هتک حیثیت و نشر اکاذیب وکیل جرائم علیه محرمانگی داده ها و سیستمهای رایانه ای و مخابرات تهرانX هتک حیثیت و نشر اکاذیبX وکسلX وکیلX وکیل اخاذی اینترنتیX وکیل تخریب و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی درتهرانX وکیل جاسوسی رایانه ایX وکیل جاسوسی رایانه ای تهرانX وکیل جاسوسی رایانه ای درتهرانX وکیل جرائم علیه صحت و تمامیت داده ها و سیستمهای رایانه ای و مخابراتی تهرانX وکیل جرائم علیه محرمانگی داده ها و سیستمهای رایانه ای و مخابرات درتهرانX وکیل جرایم رایانه ایX وکیل جرایم رایانه ای تهرانX وکیل جرایم رایانه ای در تهرانX وکیل جرایم رایانه ای در خراسان رضویX وکیل جرایم سایبری اسلامشهرX وکیل جرایم سایبری اندیشهX وکیل جرایم سایبری بوهمنX وکیل جرایم سایبری پاکدشتX وکیل جرایم سایبری پردیسX وکیل جرایم سایبری پیشواX وکیل جرایم سایبری تهرانX وکیل جرایم سایبری چهاردانگهX وکیل جرایم سایبری در اسلامشهرX وکیل جرایم سایبری در اندیشهX وکیل جرایم سایبری در بومهنX وکیل جرایم سایبری در پاکدشتX وکیل جرایم سایبری در پردیسX وکیل جرایم سایبری در پیشواX وکیل جرایم سایبری در تهرانX وکیل جرایم سایبری در دماوندX وکیل جرایم سایبری در رباط کریمX وکیل جرایم سایبری در ریX وکیل جرایم سایبری در شهر ریX وکیل جرایم سایبری در صالح ابادX وکیل جرایم سایبری در فیروزکوهX وکیل جرایم سایبری در قدسX وکیل جرایم سایبری در قرچکX وکیل جرایم سایبری در گلستانX وکیل جرایم سایبری در لواسانX وکیل جرایم سایبری در ملاردX وکیل جرایم سایبری در نسیم شهرX وکیل جرایم سایبری درشهریارX وکیل جرایم سایبری دماوندX وکیل جرایم سایبری رباط کریمX وکیل جرایم سایبری ریX وکیل جرایم سایبری شهر ریX وکیل جرایم سایبری شهریارX وکیل جرایم سایبری صالح آبادX وکیل جرایم سایبری فیروزکوهX وکیل جرایم سایبری قدسX وکیل جرایم سایبری قرچکX وکیل جرایم سایبری گلستانX وکیل جرایم سایبری لواسانX وکیل جرایم سایبری ملاردX وکیل جرایم سایبری نسیم شهرX وکیل جرایم سایبری ورامینX وکیل جرایم سایبری ورامین پX وکیل جرایم علیه عفت و اخلاق عمومیX وکیل جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی تهرانX وکیل جرایم علیه عفت و اخلاق عمومیدر تهرانX وکیل جعل رایانه ای درتهرانX وکیل جعل رایانه ای و تهرانX وکیل جعل رایانه ای وکیلX وکیل خوبX وکیل خوب تهرانX وکیل خوب جرایم رایانه ایX وکیل خوب جرایم رایانه ای در تهرانX وکیل خوب جرم سایبریX وکیل خوب جرم سایبری در تهرانX وکیل خوب در تهرانX وکیل خوب کلاهبرداری اینترنتی در تهرانX وکیل دسترسی غیرمجازX وکیل دسترسی غیرمجاز تهرانX وکیل دسترسی غیرمجازدر تهرانX وکیل سایبریX وکیل سایبری اسلامشهرX وکیل سایبری تهرانX وکیل سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه تهرانX وکیل شنود غیرمجازX وکیل شنود غیرمجاز تهرانX وکیل شنود غیرمجازدر تهرانX وکیل شنود محتوای ارتباطات رایانه ایX وکیل شنود محتوای ارتباطات رایانه ای تهرانX وکیل شنود محتوای ارتباطات رایانه ای درتهرانX وکیل کلاهبرداری اینترنتیX وکیل کلاهبرداری اینترنتی تهرانX وکیل کلاهبرداری اینترنتی در تهرانX وکیل هتک حیثیت و نشر اکاذیبX وکیل هتک حیثیت و نشر اکاذیب تهرانX وکیل هتک حیثیت و نشر اکاذیب در تهران

  سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۵:۴۴:۲۲

  ۲۵ درصد جرایم سایبری تنها در تلگرام اتفاق می‌افتد/ بیشترین مخاطب اینترنت در کشور افراد ۱۴ تا ۲۲ ساله هستند

  رئیس اداره پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا:


  ۲۵ درصد جرایم سایبری تنها در تلگرام اتفاق می‌افتد/ بیشترین مخاطب اینترنت در کشور افراد ۱۴ تا ۲۲ ساله هستند
  VSpace

  رئیس اداره پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا گفت: شبکه اجتماعی تلگرام به تنهایی ۲۵ درصد کل جرایم سایبری را شامل می‌شود که ضرورت دارد آموزش‌های لازم در خصوص ایمن‌سازی این شبکه در گوشیهای تلفن همراه کاربران صورت گیرد.

  پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۱۵:۴۳:۲۱

  سیاست‌ برخورد با جرایم سایبری متناقض است

  دادستان تهران:


  سیاست‌ برخورد با جرایم سایبری متناقض است
  VSpace

  دادستان تهران گفت: سیاست‌ها در برخورد با جرایم سایبری متناقض و متشتت است.

  شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ – ۱۵:۰۳:۱۶

  شایع ترین جرایم سایبری کدامند؟


  شایع ترین جرایم سایبری کدامند؟
  VSpace

  رئیس پلیس فتا اصفهان با اشاره به پرونده های تشکیل شده در این پلیس طی هشت ماهه امسال، کلاهبرداری پیامکی را یکی از شایع ترین جرایم سایبری در استان عنوان کرد.

  سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ – ۲۲:۲۹:۳۴

  وجود ۳ میلیون نفر کاربر اینترنتی در خراسان رضوی

  رئیس پلیس فتای خراسان رضوی مطرح کرد:


  وجود ۳ میلیون نفر کاربر اینترنتی در خراسان رضوی
  VSpace

  رئیس پلیس فتای خراسان رضوی با ارائه آمارهای استفاده کنندگان اینترنت گفت: بالغ بر سه میلیارد نفر در دنیا از اینترنت استفاده می‌کنند؛ همچنین حدود ۴۲ میلیون کاربر اینترنتی در ایران وجود دارد از این تعداد سه میلیون نفر آنان در خراسان رضوی هستند.

  پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ – ۱۸:۱۱:۳۴

  همایش «جرایم سایبری» در فرهنگسرای IT برگزار می‌شود

  با هدف آشنایی با تهدیدهای فضای سایبری


  همایش «جرایم سایبری» در فرهنگسرای IT برگزار می‌شود
  VSpace

  همایش جرایم سایبری با رویکرد ایجاد امنیت در فضای مجازی در فرهنگسرای IT برگزار می‌شود.

  شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ – ۲۳:۵۶:۵۲

  همایش

  فردا؛


  همایش “جرایم سایبری” در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار می‌شود
  VSpace

  همایش “جرایم سایبری” با بررسی جرایم پرکاربرد، جرم سیاسی و چرایی فیلترینگ در فضای مجازی فردا در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار می‌شود.

  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ – ۲۱:۵۵:۱۳

  10 تا 12 درصد از مشمولان، خدمت نمی روند/ 80 درصد جرایم سایبری مالی است/ رسیدگی

  احمدی مقدم

  ۱۰ تا ۱۲ درصد از مشمولان، خدمت نمی روند/ ۸۰ درصد جرایم سایبری مالی است/ رسیدگی”فتا” به بیش از ۲۰ هزار جرمVSpace

  فرمانده نیروی انتظامی گفت: ۱۰ تا ۱۲ درصد از مشمولین سربازی نمی آیند و ما نیز رفتار سخت گیرانه ای با سربازان فراری نداشتیم. نیروی انتظامی در جایگاه تصمیم سازی کمک می‌کند اما ما مجری سیاست های دفاع هستیم و تصمیم گیرنده نیستیم.

  پنج شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۳ – ۱۰:۴۸:۳۹

  طراحی سامانه‌ای برای کشف جرایم سایبری/ تجاری سازی در بانک‌ها و مخابرات

  در گفتگو با “خبرگزاری دانشجو” اعلام شد


  طراحی سامانه‌ای برای کشف جرایم سایبری/ تجاری سازی در بانک‌ها و مخابرات
  VSpace

  محققان کشور سامانه تحلیل اطلاعات و ردیاب هوشمندی را طراحی کرده‌اند که قادر است علاوه بر کشف جرایم سایبری، سازمان‌هایی که داده‌های زیادی دارند و احتمال جرایم و ارتباطات مخفی در آن محتمل است را در کشف جرایم اطلاعاتی یاری کند.

  سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳ – ۰۹:۲۹:۳۵

  تقدیر از پلیس سایبری ایران در سمپوزیوم بین المللی جرایم سایبری 2014


  تقدیر از پلیس سایبری ایران در سمپوزیوم بین المللی جرایم سایبری ۲۰۱۴
  VSpace

  رویکرد پیش دستانه پلیس سایبری ایران در مواجهه با جرایم سایبری در «دهمین سمپوزیوم بین المللی واکنش به جرائم سایبری سایبری سال ۲۰۱۴» مورد تقدیر پلیس های سایبری کشورهای جهان قرار گرفت.

  چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳ – ۱۰:۱۷:۰۰

  کشف 71 درصدی جرایم در حوزه فضای مجازی/ بیشترین جرایم سایبری

tag:

جرایم سایبری

 

وکیل جرایم اینترنتی و سایبری در تهران

 

درباره مصطفی راحمی

bigtheme
x

شاید بپسندید

مشاوره حقوقی ارزهای دیجیتال (بیت کوین و… )

بیت کوین چیست؟ یک شبکه توافقی است که یک سیستم پرداخت جدید و یک نوع ...