دپارتمان کیفری

وکیل کیفری در مشهد

وکیل کیفری در مشهد

جرم های مختلف خیانت در امانت، کلاهبرداری و جعل از جمله جرائمی است که امروزه تحت تأثیر عوامل مختلف قرار گرفته و مجرم با ترفند های مختلف و استفاده از آنها اقدام به فریب افراد می نمایند در این پژوهش بر آن هستیم تا نقش عنصر فریب و دروغ را در هر کدام از جرم های ذکر شده مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهیم.
شایان ذکر است که با رشد سریع تکنولوژی نیز جرایم روز به روز پیشرفت نموده و از قالب سنتی خود خارج شده است. جرم های کلاهبرداری، خیانت در امانت ، و جعل نیز بدون تأثیر از این فناوری ها نیستند و عوامل فناوری تاثیر گسترده ای در آنها داشته است. همچنین نقش عناصر دیگری چون فریب و دروغ در آنها از جمله مسائلی است که باید مورد بررسی قرار گیرد. از این رو پژوهش حاضر برآن است به بررسی عنصر فریب ودروغ در جرایم کلاهبرداری ،خیانت در امانت وجعلبپردازد.
با نگاهی به جرایم کلاهبرداری، خیانت در امانت ، و جعل متوجه می شویم که عناصر متشکله هر کدام از آنها به صورت مجزا تشریح شده است اما گاهی اوقات سایر عناصری که خارج از بعد روانی، مادی هستند نظیر عنصرفریب و دروغ مجریان احکام و حقوق کیفری را دچار سردر گمی می نماید. نتایج نهایی این پژوهش قضات،وکلا و مجریان اجرای حکم وحقوق کیفری ایران را در تشخیص جرم کلاهبرداری وخیانت در امانت وجعل باسایر جرایم و هم چنین دیگر مدیران حوزه حقوق جزا را کمک خواهد نمود

مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک وحرفه ای پرونده های کیفری در مشهد
این موسسه در نظر دارد با بررسی پرونده شما بهترین مشاوره را به شما ارائه نماید .
با اخذ نوبت مشاوره و یا انعقاد وکالت با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید .
تلفن تماس :۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰
آدرس : مشهد:بلوار سجاد – بین سجاد ۱۰ و ۱۲ – مجتمع تجاری اداری ترنج – طبقه ۵ – واحد ۵۰۳ –
لطفا قبل از مراجعه برای اخذ نوبت تماس حاصل فرمایید

tag:

وکیل کیفری مشهد

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن