دپارتمان کیفری

مشاوره حقوقی جریحه دار کردن عفت در تهران ۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰

وکالت و مشاوره حقوقی و کیفری در تهران
تماس: ۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰

وکیل ومشاوره حقوقی جریحه دارکردن عفت در تهران
آدرس: تهران فلکه دوم صادقیه برج گلدیس طبقه۶ واحد ۶۰۹

لطفا قبل از مراجعه تماس بگیرید

وکیل مشاوره حقوقی

اهمیت مقوله جریحه دار کردن عفت عمومی از آنجا خودنمایی مینماید که امروزه این امر مبتلا به، جامعه ما شده است، از طرفی عمده افرادی که به ارتکاب این جرم دستگیر می شوند، قشر جوان و نوپای جامعه هستند که باوجود جوان بودن جمعیت جا دارد در برخورد بااین نسل حساس و آینده ساز با تامل بیشتری رفتار شود .

جریحه دار کردن عفت عمومی عبارتند از ارتکاب هر عمل از امور جنسی در انظار و اماکن عمومی از قبیل رابطه با جنس مخالف، پوشش، رفتار، گفتار و یا نمایش تصاویر که این تمایلات را نمایان کند یا قضای حاجت در انظار که نوعاً موجب نفرت مردم می شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: ارتکاب عمل ناروا و حرام جنسی که به موجب قواعد شرعی و قوانین عرفی هریک مجازات خاصی دارد اعمال منافی عفت نامیده می شود .منافی عفت به سه دسته جریحه دار کردن عفت عمومی، هتک عفت و هتک ناموس تقسیم می شود.

به نظر می رسد باتوجه به جرائمی که قانونگذار ذیل فصل هجدهم قانون مجازات اسلامی آورده است، هرنوع عمل، رفتار و گفتاری که بر خلاف عفت و پاکدامنی جامعه باشد اعم از روابط نامشروع با جنس مخالف دون زنا، تظاهر به عمل حرام، جریحه دار کردن عفت عمومی، عرضه و خرید و فروش صور قبیحه، اداره مرکز فساد و … جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی تلقی می شوند.

شعبانی، نحوه پوشش، آرایش، البسه، کفش ها، متعلقا وابسته به البسه، مچ بند(دست وپا)، رابطه با جنس مخالف، آثار سمعی و بصری غیر مجاز را از مصادیق رفتار مجرمانه جریحه دار کردن عفت عمومی ذکر کرد

عرف از مصادیق عفت و جریحه دار کردن عفت عمومی استنباطی دارد که عدم رعایت آن موجب انزجار مردم می شود.

افراد معتقد به احاکم دینی ویا انسان متخلق به اخلاق اسلامی و دارای شخصیت مثبت اجتماعی، خود را مقید و مکلف به رعایت اصول و آداب اجتماعی می داند.

رعایت نزاکت اجتماعی ،چهره جامعه را مزین کرده و آرامش می بخشد.

امیدواریم هر روز شاهد تجلی و بروز جلوه های جامعه اسلامی و سرشار از زیبایی ها و فضایل انسانی باشیم.
جرایم ضد عفت در ایران!

متاسفانه فهرست بلند بالایی از جرایم خلاف عفت عمومی را می توان تحت این عنوان مطرح ساخت که مجال آن در این مقاله نمی گنجد لکن عناوین برخی از این جرایم عبارتند از :

یکم- روابط نامشروع زن ومرد بدون وجود علقه زوجیت.

دوم- تظاهر و ارتکاب آشکار به عمل حرام در اماکن عمومی .

سوم- ظاهر شدن زنان بدون حجاب شرعی در معابر وانظار عمومی.

چهارم- دایر یا اداره کردن مرکز فساد یا فحشا.

پنجم- تشویق مردم به فساد یا فحشا یا فراهم کردن موجبات کردن.

ششم- قوادی کردن .

هفتم- نمایش نوشته یا طرح یا گراور ، نقاشی ،تصاویر و… که عفت عمومی را جریحه دار نماید.

هشتم-ساختن فیلم ، نوار سینما، طرح و… در صورتیکه عفت عمومی را جریحه دار سازد.

و……

یاد آوری:

حتی صرف نگهداری نوشته ، عکس یا گراور ، نقاشی ،تصاویر،اعلانات ، یا هرچیزی که عفت عمومی را جریحه دار نماید و در فوق بدان اشاره گردید، نیز چنانچه برای تجارت و توزیع باشد جرم محسوب می شود .
دادگاه

مجازات جرایم ضد عفت در ایران!

مجازات جرایم خلاف عفت در قانون کنونی به چند صورت گونه گون درنظر گرفته شده است .

یکم : مجازاتهای حدی جرایم ضد عفت.

حذف حدود تا کجا؟!

برخی مجازات های جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی بر طبق حد شرعی آن باید جاری شود به عنوان نمونه قوادی یعنی جمع و مرتبط کردن دو نفر یا بیشتر برای زنا یا لواط مجازات حدی دارد که برای مرد هفتاد وپنج تازیانه و تبعید از محل به مدت سه ماه تا یک سال که البته اگر مرتکب زن باشد تبعید نمی شود .

دوم : مجازات های تعزیری جرایم خلاف عفت.

مجازات های متعدد و گونه گونی نیز در قالب تعزیر بر مجرمین خلاف عفت تحمیل می شود؛ به عنوان نمونه حبس و جزای نقدی هر دو از مجازاتهای تعزیری هستند که برابر تبصره ماده ۶۳۸ باید برای زنانی که بدون حجاب شرعی در انظار عمومی همچون کوچه و خیابان یا اداره و مدرسه ظاهر می شوند به عنوان مجازات قانونی اجرا شود.

نتیجه بحث

هرچند اخلاق و فرهنگ و عفت عمومی خود مانع مهمی در جلوگیری از بی عفتی های اجتماعی باید باشد اما این اصلا با برخورد قانونی و شرعی مقرر درباره اعمال ضد عفت ندارد و بر همین پایه قانون گذار برای این گونه اعمال را به انحاء مختلف مجازات مقرر داشته که البته باید در عمل به خوبی اجرا شود!

این گروه از جرائم به یک جهت از زیر مجموعه ‏های “جرائم علیه خانواده” می‏باشد؛ زیرا افزایش این جرائم گرچه اجتماع را متأزر و مسئولین انتظامی و قضایی جامعه را به جای اهتمام به امنیت اموال و نفوس مردم، به مقوله اعراض و عفت عمومی متوجه می‏نماید، ولی بطریق اولی خانواده‏ها را در رنج قرار می‏دهد. پیامدهای این گروه از جرائم، اولاً: سلامت اخلاقی و روانی جوانان جامعه را تهدید می‏کند؛ ثانیاً: ارتباط مقدس خانوادگی را بین زوجین یا فرزندان و والدین سخت تهدید می‏کند.

خطر فروپاشی خانواده در اثر ارتکاب جرائم علیه عفت عمومی توسط هریک از اعضای خانواده بسیار جدی تر از سایر جرائم، است زیرا خانواده‏ها چه بسا اعضای خود را به دلیل ارتکاب جرائم مالی، خلاف یا جرائم غیرعمدی جانی و … طرد نکنند، ولی در برابر جرائم حیثیتی به احتمال قریب به یقین طرد می‏کنند؛ مثلاً دختری که مرتکب یک نوبت فرار از منزل می‏شود و دستگیر می‏گردد یا مرد زن داری که به سبب رابطه نامشروع دستگیر می‏شود، احتمال طرد شدنش از سوی خانواده بسیار جدی تر از مردی است که به سبب صدور چک بلامحل متواری و تحت تعقیب یا زندانی است.

جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی

تعریف جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی شامل اقداماتی می باشد که اخلاق و عفت عمومی را جریحه دار می‏کنند لذا عبارتند از: جرائمی که کیان و بقاء خانواده را تهدید نموده و موجب اشاعه منکرات و مفاسد اجتماعی در جامعه می‏باشد.

«عفت در لغت بمعنای پرده پوشی، پرواپیشگی، پاکدامنی، پارسایی و بلندطبعی برداشت می‏شود». یکی از ابعاد عفت رفتاری «عفت جنسی» است که در فرهنگ اسلامی دارای جلوه‏های ذیل است:

۱ـ پرهیز از نگاه آلوده؛

۲ـ خلوت نکردن با نامحرم؛

۳ـ نداشتن تماس بدنی؛

۴ـ پرهیز از خودارضایی و آمیزش نامشروع؛

۵ـ نداشتن تجلی تحریک آمیز در مجامع؛

۶ـ واسطه نشدن برای فحشاء؛

۷ـ گریز از عوامل تحریک آمیز.

جرائم علیه مصالح خانواده با جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی رابطه عموم و خصوص من وجه دارند؛ بدین سان بخشی از جرائمی که علیه عفت و اخلاق عمومی می‏باشد، جرائم علیه خانواده هستند، مانند: جرائم ناشی از روابط نامشروع، ولی بخشی از جرائم علیه خانواده خارج از جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی است، مانند: ترک انفاق یا جرائم علیه نسب و تناسل و توالد و برخی از جرائم علیه عفت عمومی و اخلاق عمومی از جرائم علیه خانواده محسوب نمی‏شود، مانند: دایرکردن قمارخانه یا محل برای شرب خمر که بطور مستقیم از گروه “جرائم علیه خانواده” نیست.

در جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی

قانونگذار اسلامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی به پیروی از شرع انور، تقسیم بندی جرائم را به حدود، قصاص، دیات وتعزیرات تغییر داد و بدین وسیله تقسیم بندی جرائم را از «جنحه و جنایت و خلاف» به طور ضمنی منسوخ نمود. جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی بخشی در قانون حدود و بخشی در دیات و قسمت دیگری در قانون تعزیرات پیش بینی شده است که به شرح ذیل مطرح می گردد:

الف) در قانون حدود به این جرائم اشاره نموده است که عبارتند از: زنا، لواط، قوادی، تفخیذ، مساحقه، قذف، شرب خمر؛

ب) در قـانـون دیـات به این عنـوان از جرائم اشاره شده که عبارتند از: از بین رفتن قدرت جنسـی مرد یا قطـع آلت جنسی مرد یا زن و از بین رفتن بکارت زن؛

ج) مواردی که در قانون تعزیرات پیش بینی شده است عبارتند از: رابطه نامشروع به غیر زنا، ارتکاب علنی فعل حرام، ارتکاب علنی عملی که منجر به جریحه دار شدن عفت عمومی می‏شود که شامل: دایر یا اداره کردن محل فساد، تشویق مردم به فساد و فحشاء، تجارت و خرید و فروش اشیایی که منجر به جریحه دار شدن عفت عمومی گردد و دایر کردن مرکز قمار، قمار بازی، ساختن و خرید و فروش و نگهداری و وارد کردن مشروبات الکلی و آلات قمار، ولگردی و خدمت کردن در میکده یا قمارخانه می‏باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان: عفت نشانه شخصیت و وسیله‌ای برای تعالی و تکریم زن است

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: عفت نشانه شخصیت و وسیله‌ای برای تعالی و تکریم زن است.

… را جریحه‌دار کرده، ادامه دهد، چراکه این یک کار ناپسند بوده است.

میرعمادی به ۱۶ تیر روز فرهنگ مالیاتی اشاره کرد و افزود: یکی… و به فتنه‌گران نباید میدان داده شود، از این رو نقش مقام معظم رهبری در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان یک نقش بی‌بدیل و تاثیرگذاری بوده…

خدشه‌دار کردن ارزش‌ها از آثار سوء بدحجابی

فرمانده نیروی انتظامی صومعه‌سرا گفت: خوشبختانه شهرستان صومعه‌سرا از وضعیتی مطلوب و رضایت‌بخشی در حوزه عفاف و حجاب برخوردار است.

… شهادت حضرت علی(ع) با بیان این‌که بخشی از وظایف مأموران انتظامی در حوزه حجاب و عفاف است، اظهار کرد: خدشه‌دار کردن ارزش‌های… صومعه‌سرا با قدردانی از همکاری برخی از ادارات شهرستان با این کمیته، هدف از تشکیل کارگروه عفاف و حجاب را اهمیت بحث عفت دانست…

یک مقام قضایی خبر داد:

لغو پروانه فروشندگان البسه منافی عفت

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از تخصیص شعب ویژه رسیدگی به جرائم فرهنگی در این استان خبر داد و گفت: در استان سمنان، برخورد قاطع با مظاهر علنی جرائم فرهنگی در دستور کار مراجع قضایی دادگستری قراردارد و شعب ویژه‌ای جهت رسیدگی به این جرائم اختصاص یافته است.

… از آنها در ملاءعام خلاف شرع است و یا عفت عمومی را جریحه‌دار می کند، ضمانت اجراهای کیفری مناسبی جهت برخورد با مرتکبین جرائم فرهنگی… با معضلات فرهنگی ایفا کند و با توجه به این‌که جرائم فرهنگی به ویژه موارد علنی یا عام باعث جریحه‌دار شدن عفت عمومی و تجری مرتکبین…

وکیل, برای ,تهران ,مشاوره حقوقی ,جهت, جریحه دار کردن عفت عمومی, تلفن


 • صورت جلسه سکه‌های هاشمی را ندیدم اما موضوع قابل بررسی است

  رئیس سازمان زندان ها در جمع خبرنگاران:

  صورت جلسه سکه‌های هاشمی را ندیدم اما موضوع قابل بررسی است

  رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت:‌ صورت جلسه‌ای در رابطه با به همراه داشتن سکه و موبایل مهدی هاشمی به من نرسیده است اما موضوع قابل بررسی است.

  … را برداشت کنند.

  وی درباره تغییر رئیس زندان ها و ارتباط آن به موضوع ملاقات مهدی هاشمی با عفت مرعشی گفت: کسانی که این موضوعات… کشف شده از مهدی هاشمی، دوربین‌دار یا بدون دوربین بوده است گفت: گزارش تلفن همراه ندیدم باید آن را ببینم و بعد بگویم…

  لزوم برخورد جدی با خدشه‌دار کنندگان عفت عمومی در جامعه

  رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران در بازدید از مجتمع قضایی ارشاد گفت: قوه قضاییه به صورت جدی و عادلانه با افرادی که در راستای اخلال نظم و امنیت جامعه گام برمی‌دارند و همچنین با هتک حرمت کنندگان نوامیس و مظاهر فساد اخلاقی برخورد جدی می‌کند.

  … برخورد جدی با هنجار شکنانی که نسبت به خدشه دار عفت عمومی در جامعه ابایی ندارند، شد.

  این مقام قضایی تصریح کرد: تردیدی… می‌کند.

  به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عباس پوریانی گفت: دشمنان با هدف تهی کردن انقلاب از محتوای دینی…

  سه راهکار دادستان تهران برای اجرای کنسرت‌ها

  دادستان عمومی و انقلاب تهران با ارائه سه پیشنهاد برای اجرای کنسرت‌ها، توجه به این سه پیشنهاد را مانع از ایجاد تنش‌ در برگزاری کنسرت‌ها و لغو آن‌ها دانست.

  دکتر جعفری دولت‌آبادی ضمن ارائه‌ توضیحاتی در خصوص ورود، تولید و عرضه پوشاک و البسه خلاف عفت عمومی، مقابله با این پدیده… این کالاها چندان قابل توجیه نیست؛ لذا اتخاذ اقدامات پیشگیرانه از طریق مسدود کردن منافذ و راه‌های اصلی که منتهی به کاهش ورود تولید…


 • هر فردی که به رئیس‌جمهور رای داده حق شکایت از توهین کنندگان را دارد

  یک وکیل دادگستری:

  هر فردی که به رئیس‌جمهور رای داده حق شکایت از توهین کنندگان را دارد

  جریحه دار می‌شود آیا با این توهین احساسات چندین میلیون انسان که به رئیس جمهور رای داده اند جریحه دار نمی‌شود؟

  وی یا اشاره…


 • شناسایی و معرفی 187 عامل حیوان‌آزاری و خرید و فروش حیوانات با همکاری پلیس فتا

  شناسایی و معرفی ۱۸۷ عامل حیوان‌آزاری و خرید و فروش حیوانات با همکاری پلیس فتا

  معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از شناسایی و معرفی ۱۸۷ عامل کشتار، حیوان‌آزاری و خرید و فروش حیات وحش که در فضای مجازی صورت گرفته بود، با همکاری پلیس فتا خبر داد.

  … بارها با عکس‌ها، فیلم‌ها و شواهدی از حیوان‌آزاری روبه‌رو شد که به شدت احساسات مردم را جریحه‌دار کرد. اعمالی غیرانسانی که فقط…


 • درخواست شیخ الازهر برای اشاعه اسلام از طریق حکمت و گفتگوی آرام
  وکیل, برای ,تهران ,مشاوره حقوقی ,جهت, جریحه دار کردن عفت عمومی, تلفن

  درخواست شیخ الازهر برای اشاعه اسلام از طریق حکمت و گفتگوی آرام

  شیخ الازهر خواهان مبارزه با اندیشه‌های تکفیری و اشاعه اسلام ازطریق حکمت و گفتگوی آرام شد.

  … را جریحه دار نکند و به او و عقیده‌اش اهانت نکند. همانطور که قرآن اعلام کرده است که لا اکراه فی الدین، و هرکس که بخواهند ایمان…


 • دفن زباله‌های عمومی سنندج و بازی با افکار عمومی

  دفن زباله‌های عمومی سنندج و بازی با افکار عمومی

  معصومه ابتکار در تلگرام خود نوشت: فیلم اسفناک در مورد وضعیت مدیریت پسماند در کردستان مربوط به سال ١٣٨٨ است.

  … ما با تولیدات رسانه‌ای هشیارانه برخورد کنند. نباید اجازه داد «صداقت» و «خدمت» زیر آوار ترفندهای متنوعی که احساسات را جریحه‌‌دار… هم داشته‌ام. اخبار و عمدتا فیلم‌هایی که وقایعی متعلق به سال‌های گذشته را برای مسموم کردن و بدبینی افکار عمومی به عنوان اخبار روز…


 • بازداشت یک متهم ایرانی دو تابعیتی

  دادستان تهران خبر داد:

  بازداشت یک متهم ایرانی دو تابعیتی

  دادستان تهران از دستگیری و بازداشت یک متهم ایرانی دو تابعیتی در هفته گذشته در تهران و مرتبط با سرویس جاسوسی انگلیس خبر داد.

  … که دادستانی تهران به اقدامات فرهنگی، پیشگیرانه و ایجابی اعتقاد ندارد.

  وی با اشاره به مصادیقی از جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی…


 • ضرورت تمرکز بر ریشه‌ها و منافذ آسیب‌های اجتماعی

  دادستان تهران تاکید کرد:

  ضرورت تمرکز بر ریشه‌ها و منافذ آسیب‌های اجتماعی

  دادستان تهران در دیدار با مسئولان دستگاه‌های اجرایی، فرهنگی، پلیس و سیاستگذار مرتبط با آسیب‌های اجتماعی بر ضرورت تمرکز بر ریشه‌ها و منافذ آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.

  … همکاری نکنند، اقدامات نتیجه بخش نخواهد بود.

  وی افزود: در مسائل مربوط به حوزه عفت و اخلاق عمومی ۲۴ دستگاه دارای وظیفه هستند…


 • تاکید استاندار تهران بر لزوم احیای همراهی والدین و فرزندان در زیارت اماکن مقدس
  وکیل, برای ,تهران ,مشاوره حقوقی ,جهت, جریحه دار کردن عفت عمومی, تلفن

  تاکید استاندار تهران بر لزوم احیای همراهی والدین و فرزندان در زیارت اماکن مقدس

  استاندار تهران بر لزوم احیای همراهی والدین و فرزندان در زیارت اماکن مقدس تاکید کرد.

  … اهل‌بیت (ع) برسند اشاره کرد.

  ماندگاری این مولفه‌ها را شامل حیا و عفت در پوشش، احسان و نیکوکاری، خوش‌اخلاقی، فرهنگ کار کردن


 • چند نکته از زندگی خصوصی ظریف

  چند نکته از زندگی خصوصی ظریف

  سه سال از آن روزی که کابینه روحانی از مجلس نهم رأی‌اعتماد گرفت و محمدجواد ظریف راهی وزارت امور خارجه شد، گذشته است.
  دیپلمات کارکشته‌ای که آن روز بیش از مردم ایران برای خارجی‌ها شناخته شده بود و حالا یکی از محبوب‌ترین چهره‌های سیاسی کشور به حساب می‌آید.

  … که در هفدهم دی‌١٣٣٨ به جمع آنها اضافه شد، سال‌ها بعد از سوی مردم با چهره‌های برجسته تاریخ ایران مقایسه شود؛ اما شد.

  مادرش «عفت… قرار گرفت با شنیدن شعارهایی مثل «وزیر اهل منطق، یادآور مصدق» بغض کرد.

  گلایه‌کردن نیز یکی دیگر از ویژگی‌های ظریف…


 • در برخی موارد حوزه‌ عفاف و حجاب، اقدامات «سرهنگی» ضروری است

  دادستان تهران مطرح کرد:

  در برخی موارد حوزه‌ عفاف و حجاب، اقدامات «سرهنگی» ضروری است

  جلسه‌ دادستان تهران با مسؤولان دستگاه‌های اجرایی، فرهنگی، پلیس و سیاست‌گذار مرتبط با آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.

  … همچنین بر مسدود کردن منافذ ورود آسیب‌های اجتماعی مانند کارگاه‌های تولید انبوه لباس‌های مبتذل و خلاف عفت عمومی تاکید کرد.

  وی  گفت… مربوط به حوزه عفت و اخلاق عمومی ۲۴ دستگاه دارای وظیفه هستند، اگر این دستگاه‌ها با هم هماهنگ و همگرا نشوند کاری پیش نمی‌رود…


 • اجازه ندهیم بدخواهان، امنیت مذهبی قم را برهم بزنند

  تولیت آستان حضرت معصومه(س):

  اجازه ندهیم بدخواهان، امنیت مذهبی قم را برهم بزنند

  حجت‌الاسلام سیدمحمد سعیدی با اشاره به اینکه شهر قم ازنظر تشریعی از جمله شهرهای امن الهی است، بر لزوم صیانت از عرصه فرهنگی این شهر تاکید کرد.

  … نمی‎پسندند و نمی‌خواهند که این شهر، شهر امن الهی و شهر پاکی و نجابت و عفت و حجاب باشد؛ به همین خاطر باید مواظب باشیم که خواسته…


 • مشهد مقدس به عنوان شهر شهادت نام گرفته است

  مشهد مقدس به عنوان شهر شهادت نام گرفته است

  قائم مقام معاونت فرهنگی شهرداری مشهد گفت: مشهد شهری شهید پرور است که به واسطه بهره‌مندی از وجود امام رضا(ع) به عنوان شهر شهادت نام گرفته است.

  … باید به آن پرداخت و از مهمترین آنها موضوع حجاب و عفت است که شهیدان  مدافع حرم جانشان را برای پاسداری از حضرت زینب(س) هدیه… فرزندان این سرزمین در دامن مادر یاد گرفتند که راه ائمه(ع) را ادامه دهند و برای حجاب و عفت پا به این میدان گذاشتند تا خواهران…


 • سرنوشت فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی چه شد؟

  سرنوشت فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی چه شد؟

  … و عفت عمومی لطمه‌ای نمی‌زنند نیست و تا زمانی که جایگزینی برای این شبکه‌ها در کشور نداشته باشیم دولت موافق مسدود کردن… می‌کنند ما برای مسدود کردن سایت‌ها به دولت فشار می‌آوریم، یک مورد را نشان دهند تا ما حرف خودمان را پس بگیریم.»

  حجت‌الاسلام محمد منتظری…

  وکیل, برای ,تهران ,مشاوره حقوقی ,جهت, جریحه دار کردن عفت عمومی, تلفن


 • خبرنگاران برای ایجاد روحیه امید، نشاط و آرامش در کشور تلاش کنند

  امام جمعه موقت قم:

  خبرنگاران برای ایجاد روحیه امید، نشاط و آرامش در کشور تلاش کنند

  امام جمعه موقت قم با تبریک روز خبرنگار گفت: بیان حکیمانه حقایق و وقایع در حد مقدور، ایجاد روحیه امید، نشاط و آرامش در مخاطب، تلاش برای پیشرفت و اعتلای کشور، تقویت روحیه شهامت و شجاعت در جامعه از وظایف اصلی رسانه ها و خبرنگاران است.

  … خبرنگاران نیز اعتلاء کشور در همه جهات، تقویت روحیه شهامت در مردم، ترویج عفت عمومی در جامعه، تربیت و رشد مخاطبان، افشای توطئه‌های…


 • بیماری ایدز، طاعون عصر حاضر است

  امام جمعه سنندج:

  بیماری ایدز، طاعون عصر حاضر است

  امام جمعه سنندج گفت: بیماری ایدز بلای عضر حاضر است که از آن به عنوان طاعون عصر جدید یاد می‌شود.

  … انسانی و عفت و حیای اسلامی را در جامعه رعایت کند و پیرو دستورات و آیین دین اسلام باشد.

  انتهای پیام


 • رسانه‌ها امین‌ترین و هوشیارترین خبرنگارانشان را در حوزه‌های انتظامی مامور می‌کنند

  رسانه‌ها امین‌ترین و هوشیارترین خبرنگارانشان را در حوزه‌های انتظامی مامور می‌کنند

  سرپرست مؤسسه اطلاعات گفت: دست و بازوی ماموران نیروی انتظامی را به دلیل این که جان و اعتبار و آبروی خودرا برای حفظ امنیت و آرامش جامعه گذاشته‌اند، می‌بوسم.

  عفت و سپس قتل شد، اگر پلیس قبل از حادثه در اجرای مأموریت‌های خود در جامعه قصد پیشگیری داشت، خیلی‌ها به پلیس انتقاد…

 • بازخوانی حملات ایرانیان به صفحات مجازی

  دامنه حمله ایرانیان فقط به صفحات چهره‌های شناخته‌شده و مطرح ایرانی ختم نمی‌شود؛ این کاربران تاکنون موفق شده‌اند مرزهای کشورهای زیادی را درنوردند. کاربران ایرانی تابه‌حال به صفحات شخصیت‌ها و نهادهایی از کشورهای آرژانتین، آمریکا، استرالیا، اسرائیل، ایتالیا، برزیل، بلاروس، پرتغال، ژاپن، صربستان، عربستان، فرانسه، کرواسی، کلمبیا و لبنان لشکرکشی کرده‌اند.

  … زنده کرد و باعث ادامه روند اعتراض‌های مجازی شد؛ اما از آنجا که بیشتر این اعتراض‌ها از یک هیجان‌زدگی آنی و جریحه‌دارشدن… در واکنش به توهین ایرانیان نوشته است: «متأسفم که بزرگ‌ترین تفریح ایرانیان، توهین‌کردن به دیگران است». این تأسف تاریخی یکی…

  وکیل, برای ,تهران ,مشاوره حقوقی ,جهت, جریحه دار کردن عفت عمومی, تلفن


 • ارتش مانند مدرسه فیضیه است

  خطیب موقت نمازجمعه تهران:

  ارتش مانند مدرسه فیضیه است

  «حجت‌الاسلام کاظم صدیقی» گفت: هنگامی که وارد محیط ارتش می‌شویم، گویا به محیط طلبگی وارد شده‌ایم و این نشان می‌دهد که اکنون ارتش ما مکتبی است.

  … آنقدر باارزش است که بخواهند احساسات مردم ما را به واسطه آن جریحه‌دار کنند؟

  وی در پایان گفت: سه پایگاه حوزه، دفاع و عفاف…

 • نوشته های مشابه

  همچنین ببینید

  بستن
  بستن
  بستن