خدمات حقوقی

حضور وکیل در محل

حضور وکیل پایه یک دادگستری در محل

شرکت ها، سازمان ها و نهادهای تجاری با مسائل حقوقی مختلفی روبرومی باشند  . ارتباط شرکت ها با کارمندان، بدهکاران، بستانکاران، طرفین معامله و سایر رقبا، به طبع قانون های خاص خود را دارد که عدم رعایت قوانین توسط هر یک از طرفین رابطه، منجر به بروز مشکلات حقوقی بیشماری می گردد. شکایات و دعاوی مطرح شده گاه امکان بررسی از راه دور را نداشته است  و حضور وکیل در محل را می طلبد.

موارد لزوم حضور وکیل در محل

اغلب ما برای طرح و پیگیری مسائل حقوقی خود به دفتر وکیل مورد اعتماد خود مراجعه میکنیم

 وکیل پایه یک دادگستری با تجربه کافی خود در این زمان می تواند ما را راهنمایی و مسیر پرونده ما را به دقت تا نیل به موفقیت طی نماید .

اما گاهی پیش می آید  که حضور وکیل، شخصا در محل بروز مشکل، لازم و چه بسا می تواند مشکلات را با دقت و سرعت بیشتری به سمت رفع آن هدایت نماید .

از جمله این موارد می توان به موارد پلمپ دفاتر، موارد انعقاد قرارداد بین طرفین معامله، موارد مربوط به وصول مطالبات، جلب رضایت طلبکاران و … اشاره کرد .

موارد بسیاری وجود داشته است که بدون حضور وکیل پایه یک دادگستری به عنوان نماینده، فرد بدهکار اقدام به وصول بدهی خود نکرده  است. در این نوع دعاوی، وکیل با استفاده از قوانین، امکان ارعاب قانونی بدهکار را داشته و وصول مطالبه را از روش منطقی تر و سریع تری به سرانجام می رساند.

برای درخواست وکیل در تهران با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰ تماس حاصل نمایید

حضور وکیل در محل

هزینه حضور وکیل پایه یک دادگستری در محل

به طبع حضور وکیل در محل هزینه های بیشتری را نسبت به مواقعی که وی پرونده را در دفتر خود پیگیری می کنددر بر دارد .

 این هزینه به سبب اختصاص یک یا چند روز کاری وکیل به پرونده خاص شرکت شما می باشد. یک وکیل خوب با حضور در دفتر خود در یک روز می تواند پرونده های بسیاری را پیگیری کند . اما با حضور وی در محل دعوی، امکان رسیدگی به سایر پرونده ها در آن زمان از وی سلب شده و وکیل، تمام یک روز خود را به پرونده شما اختصاص می دهد.

همچنین حضور در محل متضمن هزینه های ایاب و ذهاب و … برای وکیل می شود.

شرایط درخواست حضور وکیل در محل

پس از طرح دعوی با وکیل پایه یک مورد نظر خود، شما می توانید درخواست حضور وی در محل را ارائه دهید. در این مرحله وکیل با بررسی شرایط دعوی و ضرورت حضور در محل، هماهنگی های لازم جهت اقدامات حضور در محل را با شما انجام می دهد و سپس در زمان و محل مشخص حاضر می گردد.

شما می توانید پس امضای قرارداد اعطای وکالت به وکیل مورد نظر خود، درخواست خود را جهت حضور وی در محل مطرح نمایید.

همچنین می توان جلسه اول مذاکره یا جلسه مشاوره را در محل شما قرار داد .

گروه وکلای معراج با سال ها تجربه در زمینه دعاوی شرکت ها، امکان حضور وکیل پایه یک دادگستری در محل را برای شما فراهم کرده است.

برای درخواست وکیل در تهران با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۰۸۹۴۱۰ تماس حاصل نمایید

حتما بخوانید :

وکیل امور اداری سازمان ها و ادارات

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن
بستن